Start
  Instruktorzy
  Plan zajęć
  O szkole
  Regulamin
  Galeria
  Kontakt
 
 

O SZKOLE

Szkoła istnieje od 2003 r.

Zapraszamy na zajęcia jogi dla każdego.

 1. grupy początkujące
  Zajęcia przeznaczone są dla osób zaczynających swoją przygodę z jogą. Grupa jest odpowiednia dla osób w każdym wieku bez poważniejszych problemów zdrowotnych.

 2. grupy ogólne
  Zajęcia są dla osób po grupie początkującej, które mają ugruntowaną praktykę wszystkich asan.

 3. grupa zaawansowana
  Dla osób, które w większości opanowały techniczne i fizyczne asany. Nie mają dłuższej przerwy
  w ćwiczeniu niż 3 miesiące. Zanim podejmie się decyzję o przejściu na tę grupę dobrze jest skontaktować się z nauczycielem prowadzącym zajęcia.

 4. joga dla kręgosłupa
  Przeznaczona jest dla wszystkich, którzy pragną poprawić kondycję kręgosłupa i tych, którzy cierpią na jego dolegliwości.

 5. joga dla dzieci
  Zajęcia dla dzieci od 5 roku życia uczą koncentracji. W wesoły sposób ćwiczenia poprawiają zdolności motoryczne, kondycję fizyczną, równowagę oraz podnoszą pewność siebie i poprawę ogólnego stanu zdrowia. Regularna praktyka zapewnia skuteczną pomoc w przypadku np. problemów z nauką, hiperaktywnością i stresem przy dobrej zabawie.

 6. joga dla kobiet w ciąży

 7. joga dla seniorów
  Praktyka ma bardzo łagodny i harmonijny charakter. Tempo jest wolne, odzyskasz odprężenie, uelastycznienie ciała i wzmocnienie.
  Zajęcia obejmują jogę oczu, małych palców oraz ćwiczenia oddechowe.

 8. sesje indywidualne
  Ze względu na zróżnicowanie schorzeń, niektóre ćwiczenia wymagają indywidualizacji.
  Również jeśli nie lubisz ćwiczyć w grupie.

 9. Joga Kundalini
  Joga dla każdego kto chce poznać siebie i rozwinąć swoje możliwości. Nie trzeba być zaawansowanym joginem. W Kundalini jodze praktykujemy asany, ćwiczenia oddechowe, mantry i medytacje.

 10. Joga Nidra
  Przeznaczona jest dla każdego (także dla tych, którzy nigdy nie praktykowali jogi). Polecana gdy pojawi się stres, napięcie fizyczne i psychiczne, niepokój, lęki, zaburzenia snu, negatywne emocje, problemy z koncentracją.
  Przechodząc przez kolejne etapy w praktyce jogi Nidry można doświadczyć głębokiego relaksu, odpuszczenia napięcia, niezwykłego rozluźnienia na poziomie fizycznym, emocjonalnym i umysłowym.

 11. masaż dźwiękiem
  To głęboko relaksujący zabieg, który porusza dobroczynną wibracją każdą komórkę organizmu.
  To masaż dla każdego kto chce doświadczyć piękna i harmonii w swoim życiu.

Wszyscy uczestnicy naszych zajęć są traktowani indywidualnie, gdyż każdy z osobna jest istotą jedyną w swoim rodzaju i całkowicie niepowtarzalną.

Zależy nam aby uczestnicy wychodzili z zajęć pewni, że zrobili coś dla siebie, że udało się przekroczyć swoje granice, oraz by czuli się ożywieni i pełni wewnętrznego spokoju.

Zapraszamy do wspólnej praktyki

 

 
Szkoła Jogi Jolanty Komornickiej-Dąbek
ul. 3 Maja 26/3, 62-200 Gniezno, tel. 601 943 229